Utrata wagi bez uczucia głodu!
Najskuteczniejsza dieta w historii odchudzania!


Fazy

 • krewetka tygrysia

  Faza ataku

  Faza ataku jest fazą kluczową w całym planie żywieniowym doktora Dukana. Wynika to z kilku aspektów. Przede wszystkim jest swego rodzaju testem. Jeżlei przetrwamy tę fazę to każda kolejna jest coraz łatwiejsza. Ponadto do właśnie w fazie ataku chudniemy najwięcej i najszybciej! czytaj więcej
 • łosoś

  Faza naprzemienna

  Faza naprzemienna charakteryzuje się tym, że nasze do tej pory wyłącznie białkowe menu możemy urozmaicić surowymi oraz gotowanymi warzywami. Łączymy je z produktami proteinowymi i jemy w cyku jeden dzień wyłącznie białka, jeden dzień białka z warzywami.
  czytaj więcej


 • Faza utrwalenia

  Bardzo ważna faza w planie doktora Dukana. To na tym etapie utrwalamy osiągniętą do tej pory wagę. Długość 3 fazy uzależniona jest od tego ile kilogramów udało nam się zrzucić do tej pory. Zakładamy 10 dni fazy utrwalającej na każdy stracony kilogram masy ciała.
  czytaj więcej
 • Faza stabilizacji

  Czwarta faza - stabilizacji to ostatni etap odchudzania z dietą Dukana. Trwa ona do końca życia. Co prawda zawiera już w sobie wszystkie dostępne produkty za wyjątkiem słodyczy. Niemniej, tajemnicą tej fazy są "Dukanowe czwartki" podczas których spożywamy wyłącznie proteiny.
  czytaj więcejTABLETKI NA ODCHUDZANIE

preparaty na odchudzanie

RANKING TABLETEK NA ODCHUDZANIE

Tabletki odchudzające to skuteczny sposób na wsparcie twojej diety, który uzupełni i przyspieszy proces odchudzania. Sprawdź aktualne porównanie najpopularniejszych preparatów dostępnych w Polsce, które znajdziejsz na naszej stronieranking aplikacji

 • 1. miejsce - DietMap

  DietMap to zwycięzca naszego rankingu! Dietą zarządzamy w profilu na stronie www. Program posiada bardzo dużo funkcjonalności do zarządzania dietą dukana takich jak automatyczna lista zakupów, kontroler wagi czy automatyczna zmiana faz diety.
  Zawiera ogromną bazę przepisów dostosowanych do polskiej kuchni. W całości w języku polskim. W każdym momencie możliwość zmiany diety dukana na inną ułożoną przez dietetyków.

  UWAGA! program dostępny również w formie aplikacji mobilnej, ale żeby skorzystać z diety dukana w aplikacji, trzeba zarejestrować się i wybrać dietę na www.dietmap.pl
  sprawdź
 • 2. miejsce - Dukan Diet

  Dukan Diet zajął drugie miejsce w naszym rankingu. Aplikacja bardzo przyjazna i funkcjonalna.
  Niestety brakuje polskiej wersji językowej. W porównaniu z DietMap, dosyć uboga baza przepisów i brak gotowego planu żywieniowego.
 • 3. miejsce - Dukan Diet Pro

  Dukan Diet Pro to aplikacja skupiająca się głównie na przepisach do diety białkowej. Ich liczba jest dosyć pokaźna.
  Wadą jest brak polskiej wersji językowej oraz brak dodatkowych funkcjonalności do zarządzania dietą.
 • 4. miejsce - iDukan

  Aplikacja iDukan zajęła 4 miejsce w rankingu najlepszych aplikacji diety dukana. Program posiada sporo ciekawych funkcjonalności takich jak generowana lista zakupów bądź kontroler wagi.
  Wadą jest tylko częściowe tłumaczenie na język polski. Niestety wszystkie przepisy w aplkacji są w języku angielskim.


Obserwuj nas!

 • Facebook

  Odwiedź profil naszej strony na Facebooku!
 • Twitter

  Bądź na bierząco i obserwuj nasz profil na TT!
 • You Tube

  Subskrybuj nasz kanał na You Tube!