Utrata wagi bez uczucia głodu!
Najskuteczniejsza dieta w historii odchudzania!Faza 4

krewrtka

Faza utrwalenia

Celem nadrzędnym tej fazy jest niedopuszczenie do ponownego przybrania na wadze. W ostatniej fazie , towarzyszącej nam już cały czas, odżywiamy się bez większych ograniczeń. Starajmy się jednak zachować zdrowy rozsądek i odżywiać racjonalnie. Należy pamiętać, że z diety nadal wykluczamy słodycze i słodzone napoje. Pomoże to nam nie tyko utrzymać upragnioną masę ciała, ale także pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie.

Zaleca się spożywanie 3 łyżek otrąb pszennych dziennie. Są one bogate w błonnik, opóźniający pojawienie się uczucia głodu oraz sprzyjający utrzymaniu optymalnej masy ciała. Najważniejszym warunkiem, o którym należy teraz pamiętać jest stosownie jednego dnia w tygodniu, w którym będziemy odżywiać się tak jak w fazie uderzeniowej. Do momentu, w którym opuszczanie proteinowego dnia nie będzie zdarzało się często możemy liczyć na utrzymanie wymarzonej sylwetki. Osoby, docierające do czwartej fazy diety białkowej podkreślają fakt, iż konieczność przestrzeganie jednego białkowego dnia nie jest dla nich wyrzeczeniem, staje się nawet przyjemnością.TABLETKI NA ODCHUDZANIE

preparaty na odchudzanie

RANKING TABLETEK NA ODCHUDZANIE

Tabletki odchudzające to skuteczny sposób na wsparcie twojej diety, który uzupełni i przyspieszy proces odchudzania. Sprawdź aktualne porównanie najpopularniejszych preparatów dostępnych w Polsce, które znajdziejsz na naszej stronieranking aplikacji

 • 1. miejsce - DietMap

  DietMap to zwycięzca naszego rankingu! Dietą zarządzamy w profilu na stronie www. Program posiada bardzo dużo funkcjonalności do zarządzania dietą dukana takich jak automatyczna lista zakupów, kontroler wagi czy automatyczna zmiana faz diety.
  Zawiera ogromną bazę przepisów dostosowanych do polskiej kuchni. W całości w języku polskim. W każdym momencie możliwość zmiany diety dukana na inną ułożoną przez dietetyków.

  UWAGA! program dostępny również w formie aplikacji mobilnej, ale żeby skorzystać z diety dukana w aplikacji, trzeba zarejestrować się i wybrać dietę na www.dietmap.pl
  sprawdź
 • 2. miejsce - Dukan Diet

  Dukan Diet zajął drugie miejsce w naszym rankingu. Aplikacja bardzo przyjazna i funkcjonalna.
  Niestety brakuje polskiej wersji językowej. W porównaniu z DietMap, dosyć uboga baza przepisów i brak gotowego planu żywieniowego.
 • 3. miejsce - Dukan Diet Pro

  Dukan Diet Pro to aplikacja skupiająca się głównie na przepisach do diety białkowej. Ich liczba jest dosyć pokaźna.
  Wadą jest brak polskiej wersji językowej oraz brak dodatkowych funkcjonalności do zarządzania dietą.
 • 4. miejsce - iDukan

  Aplikacja iDukan zajęła 4 miejsce w rankingu najlepszych aplikacji diety dukana. Program posiada sporo ciekawych funkcjonalności takich jak generowana lista zakupów bądź kontroler wagi.
  Wadą jest tylko częściowe tłumaczenie na język polski. Niestety wszystkie przepisy w aplkacji są w języku angielskim.

Obserwuj nas!

 • Facebook

  Odwiedź profil naszej strony na Facebooku!
 • Twitter

  Bądź na bierząco i obserwuj nasz profil na TT!
 • You Tube

  Subskrybuj nasz kanał na You Tube!